Щоб зробити унікальний рельєф на торті за допомогою силіконових молдів KEEP FORM тобі знадобиться:
Перш ніж розглянути кожен елемент цієї нехитрої композиції, хочу дати тобі одну пораду: НЕ ВИКОРИСТОВУЙ МОЛД ОДРАЗУ НА ТОРТІ ДЛЯ ЗАМОВНИКА. Спочатку протестуй техніку на фальші або просто на рівній поверхні. Відчуй процесс і лише потім використовуй техніку. Це збереже твої нерви та сили і позбавить тебе від безсонної ночі на кухні в сльозах.
Процесс виглядає наступним чином:
1. Приготуй ганаш.
Для данної техніки підходять щільні ганаші(їх ще називають бетонними або сухими). Рецептів на просторах мережі дуже багато. Не забувай при цьому, що вершки у составі ганашу придають йому пористу структуру і чим їх більше у рецепті, тим менше такий ганаш підійде до цієї техніки. Декілька рецептів ганашу ми підготували для тебе
ТУТ.
2. Покрий свій торт чорновим шаром ганашу та відправ у холодильник.
Торт має бути покритий тим самим матеріалом, що буде використовуватися з молдом. Не експериментуйте, намагаючись приліпити ганаш до крем-чизу, наприклад. Не вийде. Ганаш на торті - ганаш на молді. Ідеальне сполучення. Не потрібно заморожувати торт. Ганаш чудово стабілізується та твердіє в холодильнику. Більш того, заморожувати торт в чорновому покритті буде помилкою, адже тонкий шар ганашу може втратити зв'язок з поверхнями до яких він кріпеться(бісквіт та начинки). Бувають випадки коли, знімаючи молд з торту, покриття відривається від торту. Не рідко причиною того є заморожування торту перед нанесенням покриття з молду.
3. Доведи ганаш до рідкого стану та нанеси на молд.
4. Як слід відстучи молд, щоб видалити скупчення повітря у ганаші.
Це зручніше робити, якщо молд заздалегідь покласти на дощечку.
5. Зачекай поки ганаш на молді трохи стабілізується(буде близьким до кремообразної консистенції) та нанеси ще один шар ганашу таким чином, щоб усі ребра молду були вкриті шаром ганашу на 3-5 мм.
Це необхідно для того, щоб надати твоєму рельєфу цільності. Якщо ребра молду не будуть вкриті, то рельєф просто розсипеться або залишиться на молді після охолодження.
6. Приклади молд до охолодженого торту. На торті не має бути конденсату. Вирівняй молд по поверхні торту, щоб рельєф був рівним по вертикалі. Никому ж не подобаються торти у формі діжки?!(хоча я можу помилятися).
7. Відправ торт з молдом у холодильник на 35-40 хв. або в морозильну камеру на 25-30 хв.
8. Зніми молд очистивши його заздалегідь від потьоків ганашу так, щоб не біло ніяких стримуючих факторів. Тепер без поспіху зніми весь молд.
9. Все зроблено, як треба, але на рельєфі є недоліки? Не проблема. Допрацюй покриття тим самим ганашем за допомоги своїх талановитих пальчиків та спатули.
Теперь ніяких сумнівів бути не може! У тебе все вийде!